Email: *
Temat: *
Wiadomość: *
SlideBar
SlideBar

Email: *
Temat: *
Wiadomość: *

mod_form_rezerwacja

21316333 1525352674190859 4474880045355715216 o

Miło nam poinformować, że 1 września 2017r. w Specjalistycznym Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym GÓRKA w Busku-Zdroju u dwóch Pacjentów został pomyślnie wykonany zabieg artroskopii stawu barkowego metodą LATARJET. Operatorami byli dr n. med. Roman Brzóska (na co dzień związany ze Szpitalem Św. Łukasza w Bielsku Białej), oraz lek. med. Michał Śledzik - zastępca ordynatora Oddz. Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Osób Dorosłych.

To zabieg z zakresu artroskopii stawu barkowego, realizowany u pacjentów z niestabilnością stawu barkowego. Polega on na przeniesieniu wyrostka kruczego na przedni brzeg panewki. Jak widać na zdjęciach zainteresowanie wydarzeniem wśród mediów było spore. Obydwa zabiegi przebiegły bez komplikacji. Pacjentom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Warto wspomnieć, że w Szpitalu GÓRKA realizowanych jest rocznie ponad 150 zabiegów z zakresu artroskopii barku, jednak ten konkretny jest o tyle innowacyjny w naszym regionie, że został wykonany na tkance kostnej.

Dzięki współpracy z lekarzami z wielu ośrodków w kraju GÓRKA może zaproponować coraz szerszą ofertę realizowanych świadczeń medycznych. Zachęcamy do zapoznania się z jego pełną ofertą. Więcej na stronie www.szpitalgorka.pl