Email: *
Temat: *
Wiadomość: *
SlideBar
SlideBar

Email: *
Temat: *
Wiadomość: *

mod_form_rezerwacja

 ac

Za nami IV Ogólnopolskie Senioralia - zorganizowane przez Stowarzyszenie Manko - wydawcę Głosu Seniora. Data 15 września jeszcze długo kojarzyła się będzie z pełnym atrakcji świętem wszystkich polskich seniorów, od których wielu młodych mogłoby uczyć się entuzjazmu, radości, tego jak korzystać z życia, kreować i włączać się w ważne inicjatywy społeczne. Krakowska impreza cieszyła się dużym powodzeniem - wzięło w niej udział kilkaset osób z całej Polski.

Obchody zainaugurowała Parada Seniorów, która przeszła ulicami Krakowa z Rynku Głównego do budynku Kina Kijów – tegorocznego gospodarza imprezy. Była część artystyczna, wykłady, możliwość bezpłatnych badań zdrowotnych oraz praktyczne panele (Zdrowy Styl Życia i Bezpieczny Senior). Wśród wykładów znalazła się prelekcja Gerarda Jakubowskiego – rzecznika prasowego Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A. poświęcona kuracji uzdrowiskowej pt. „Droga do Uzdrowiska”. Przybyli licznie na konferencję seniorzy mieli możliwość zapoznać się także z ofertą wystawców, wśród których znalazło się przygotowane przez Dział Marketingu stoisko z ofertą Uzdrowiska. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

View the embedded image gallery online at:
http://ubz.pl/index.php/1144-senioralia-2017#sigFreeIdd4af49b6aa

 

W ten sam weekend w Busku-Zdroju, odbyły się lokalne Buskie Dni Seniora zorganizowane przez Burmistrza miasta oraz Gminną Radę Seniorów. Głównym buskim deptakiem Aleją Mickiewicza przeszła parada Seniorów w kolorowych kapeluszach, a następnie w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbyła się część artystyczna wydarzenia, prezentacje oraz koncerty. Przybyli Seniorzy mieli możliwośc wykonania bezpłatnych badań oraz mogli zapoznać się z ofertą wystawców, wśród których znalazło się też Uzdrowisko.

DSC 1041

 

DSC 1046

 

DSC 1045