Email: *
Temat: *
Wiadomość: *
SlideBar
SlideBar

Email: *
Temat: *
Wiadomość: *

mod_form_rezerwacja

KDR zal 3kdr podpisanie

Karta Dużej Rodziny to pierwszy w Polsce ogólnopolski projekt wspierający duże rodziny. Dzięki współpracy rządu oraz firm i instytucji każda rodzina z co najmniej trójką dzieci na utrzymaniu może korzystać z tańszych wejściówek do kin i teatrów czy zniżek na zakupy i przejazdy koleją.
Teraz posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą także skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej przez firmę Uzdrowisko Busko - Zdrój S.A..

Oferujemy 20% zniżki na pobyt leczniczy w obiektach Spółki (Sanatorium Marconi, Szpital Krystyna, Szpital Górka), 20% zniżki na zabiegi dodatkowe bez ordynacji lekarskiej oraz 20% zniżki na pobyt w wolnostojącym Domku na terenie Parku Zdrojowego (kwatera).

Wojciech Legawiec - Prezes Zarządu "Uzdrowisko Busko - Zdrój" S.A.
„Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. aktywnie realizuje politykę społecznej odpowiedzialności biznesu i angażuje się w inicjatywy pro-społeczne. To ważna forma dbałości o przestrzeń publiczną w której funkcjonujemy jako jeden z największych pracodawców w regionie świętokrzyskim. Karta Dużej Rodziny to element społecznej solidarności ,realnie poprawiający sytuację rodzin wielodzietnych. Mamy więc świadomość, że dzięki aktywnemu włączeniu się w ten projekt sprawiamy, że z naszymi usługami nie tylko docieramy do jeszcze szerszego grona odbiorców ale czynimy te usługi bardziej dostępnymi dla ich kieszeni.

Władysław Kosiniak - Kamysz, Minister Pracy i Polityki Społecznej
"Karta Dużej Rodziny to pierwszy w Polsce projekt, który łączy firmy i instytucje z każdej branży w jednym celu - wsparcia rodziny wielodzietnej. Dlatego też cieszę się, że kolejne firmy dołączają do projektu przez co Karta z miesiąca na miesiąc zyskuje na swojej wartości"

Karta Dużej Rodziny przyznawana jest każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Rodzicom karta wydawana jest dożywotnio, dzieciom do ukończenia 18 lub 25 lat w przypadku kontynuowania nauki. Osoby niepełnosprawne, otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Karta przyznawana jest bezpłatnie i bez względu na dochód. W ciągu najbliższych lat z Karty ma korzystać 3,4 mln osób, w tym 2 mln dzieci.

kdr list gratulacyjny