Email: *
Temat: *
Wiadomość: *
SlideBar
SlideBar

Email: *
Temat: *
Wiadomość: *

mod_form_rezerwacja

 08.DSCF1404


W dniu 27 stycznia w Centrum Konferencyjnym Sanatorium MARCONI miała miejsce Konferencja pn. JAKOŚĆ W OCHRONIE ZDROWIA, na którą licznie przybyli przedstawiciele środowisk związanych z branżą Turystyki Zdrowotnej i Prozdrowotnej. Spotkanie otworzył Wojciech Legawiec Prezes Zarządu Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A. które było gospodarzem i organizatorem wydarzenia.


Następnie Goście wysłuchali prelekcji:

1. Promocja gospodarcza w ramach Funduszy Unijnych. Prelegent: Grzegorz Orawiec,

Dyr. Departamentu Polityki Regionalnej Urząd Marszałkowski woj. świętokrzyskiego.


2. Problemy ochrony zdrowia w wymiarze ponadnarodowym. Prelegent: Grzegorz Gałuszka,

Dyr. Uzdrowiskowego Szpitala Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA - Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A.


3. Lean Hospitals - doskonalenie szpitali w dążeniu do poprawy jakości usług, bezpieczeństwa Pacjentów i zadowolenia Personelu.

Prelegent: Sławomir Indeka, Dyr. DSI; Pełnomocnik Zarządu ds. SZJ w Jednostkach Klinicznych UM we Wrocławiu, Wykładowca UE we Wrocławiu.


4. Jakość w ochronie zdrowia - normatywne systemy wspomagające.

Prelegent: Agnieszka Szewczyk, Pełnomocnik Zarządu ds. Zintegrowanego Systemu; Auditor Wiodący; Trener.


5. IQS MED. - jak pozyskać większą liczbę klientów i zostać najbardziej godnym zaufania dostawcą usług medycznych na rynku europejskim.

Prelegent: Georg Jankowski,

  

Ważnym akcentem wieńczącym Konferencję było uhonorowanie Uzdrowiskowego Szpitala Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA prestiżowymi certyfikatami: ISO 9001:2008 oraz IQS MED. Zaświadczenie przyznawane jest przez niemiecką organizację IQS CERT EZIG dla najbardziej godnych zaufania dostawców usług medycznych w Europie. Uzdrowiskowy Szpital KRYSTYNA w Busku-Zdroju to ósma certyfikowana tym tytułem placówka w Polsce i zarazem pierwsza w kategorii SANATORIA. Droga do uzyskania tej cenionej na zachodzie Europy certyfikacji wiodła przez złożony system oceny szpitala w wielu kategoriach, wśród nich m.in. specjalizacja, infrastruktura, zasoby, organizacja i zarządzanie, realizacja usług medycznych, komunikacja i informacja, bezpieczeństwo, minimalizacja ryzyka zakażeń, zadowolenie Klientów, zarządzanie ryzykiem, poziom realizacji usług.

Dzięki IQS CERT Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. otrzymało realne narzędzie w zakresie eksportu usług medycznych do krajów Unii Europejskiej.


View the embedded image gallery online at:
http://ubz.pl/index.php/906-certyfikat-krystyna#sigFreeId8cb18a95c1