Zakończyła się emisja V edycji Sanatorium Miłości, ten sezon realizowany był we współpracy z Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. Obiekty Spółki były miejscem wypoczynku i relaksu dla dwunastki uczestników, którzy korzystali także z oferowanych przez Uzdrowisko zabiegów.

Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. gościło ekipę telewizyjną we wrześniu 2022 roku, wtedy to powstawały zdjęcia do programu. Za sprawą buskiego kurortu promowane były także inne atrakcje ziemi świętokrzyskiej: Zamek Krzyżtopór, Zamek Królewski w Chęcinach, Wiślica, Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni, Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w Podzamczu Chęcińskim, Zamek w Sobkowie oraz wiele atrakcji w Busku-Zdroju i okolicach. We wspomnianych lokalizacjach na uczestników czekały zadania oraz odbywały się randki. Nakręcono ogromne ilości materiału z którego w późniejszej produkcji powstało 10 odcinków Sanatorium Miłości.

Udział w programie to promocja dla Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A., ale także całego regionu. Na ekranach telewizorów widzowie mogli także zobaczyć Buskowiankę-Zdrój oraz Słoneczne Kosmetyki z Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A.

Wszystkich, którzy nie widzieli jeszcze perypetii bohaterów V sezonu Sanatorium Miłości, zachęcamy do obejrzenia programu w Internecie na platformie VOD.

 

Multimedia
Zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów video