Uzdrowisko Busko Zdrój S.A. poszukuje na stanowisko:

INFORMATYK

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie: średnie informatyczne / teleinformatyczne;
  • Umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego i urządzeń sieciowych;
  • Umiejętność konfigurowania i zarządzania serwerami i systemami operacyjnymi Windows, Windows Serwer i Linux oraz MS SQL Serwer, ORACLE;
  • Kreatywność;
  • Samodzielność;
  • Umiejętności analityczne;
  • Znajomość języka angielskiego – czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego;
  • Korzystanie z pełni praw publicznych.

Główne zadania na stanowisku pracy:

  • Sprawdzanie, kontrola i konfiguracja sprzętu informatycznego będącego na wyposażeniu Uzdrowiska;
  • Usuwanie awarii sprzętu informatycznego oraz zlecanie ewentualnych naprawy firmom zewnętrznym po zdiagnozowaniu awarii i zabezpieczeniu środków finansowych;
  • Wykonywanie prac związanych z rozbudową i modernizacją sieci strukturalnych w budynkach administrowanych przez Uzdrowisko;
  • Administracja, zabezpieczanie danych i konfiguracja urządzeń sieciowych i serwerów dostępowych Uzdrowiska oraz nadzór nad konfiguracją urządzeń dokonywaną przez firmy zewnętrzne;
  • Administracja i zarządzanie aplikacjami użytkowanymi przez Uzdrowisko;
  • Administracja i zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w sieci i w aplikacjach Uzdrowiska;
  • Sporządzanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia dla sprzętu, materiałów i usług;
  • Udziału w pracach zespołu do oceny stanu technicznego sprzętu informatycznego podlegającego wybrakowaniu.

Wykaz wymaganych dokumentów:

  • CV;
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia;
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego;
  • List motywacyjny – własnoręcznie podpisany;
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych.

APLIKACJE WRAZ Z KLAUZULĄ RODO NALEŻY SKŁADAĆ W SEKRETARIACIE ZARZĄDU "UZDROWISKO BUSKO ZDRÓJ" S.A.

Adres: Uzdrowisko Busko Zdrój S. A. ul. F. Rzewuskiego 1, 28-100 Busko-Zdrój
kontakt: (41) 370 32 39

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest "Uzdrowisko Busko-Zdrój" S.A. z siedzibą w Busku-Zdroju ul. Rzewuskiego 1.

Multimedia
Zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów video