Początek marca zaskoczył kuracjuszy miłym akcentem, do Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. powróciła trójka uczestników V edycji Sanatorium Miłości. Seniorzy gościli w Sanatorium Marconi we wrześniu ubiegłego roku, a od pierwszego stycznia mogliśmy śledzić ich perypetie na ekranach telewizorów.

Jeszcze przed zakończeniem telewizyjnej emisji Sanatorium Miłości do Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. udało się zaprosić Asię, Bożenkę i Józka, którzy w ostatnim sezonie Sanatorium Miłości zyskali ogromną popularność i sympatię wśród widzów.

Spotkanie z nimi przyciągnęło wiele osób, które chętnie fotografowały się z seniorami i rozmawiały z nimi. Już pierwszego wieczoru podczas koncertu, na którym gośćmi honorowymi byli Asia, Bożenka i Józek sala koncertowa w Sanatorium Marconi wypełniła się po brzegi. Gości Uzdrowiska zaskoczyła taka liczba uczestników wydarzenia i życzliwe przyjęcie. Wszyscy zgodnie podkreślali, że cieszyli się z zaproszenia i możliwości ponownego odwiedzenia buskiego kurortu.

W piątek 3 marca odbyło się spotkanie z uczestnikami Sanatorium Miłości, na którym to już oni byli gwiazdami. Wydarzenie poprowadziła znana z telewizyjnych programów takich jak Magazyn Ekspresu Reporterów – Urszula Rogala. W miłej atmosferze uczestnicy podzielili się swoimi wspomnieniami i wrażeniami z udziału w programie i pobytu w Uzdrowisku Busko-Zdrój S.A. Publiczność mogła aktywnie włączyć się w spotkanie i zadawać pytania, na które goście chętnie odpowiadali.

Popołudniowe wydarzenie poprzedziła konferencja prasowa z udziałem władz Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. oraz władz Województwa Świętokrzyskiego i lokalnych samorządów.

Kolejne spotkanie odbyło się w sobotę 4 marca w Pałacu Wielopolskich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zaproszeni przez Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. uczestnicy V edycji Sanatorium Miłości zachęcali w trakcie wydarzenia do odwiedzenia Uzdrowiska w Busku-Zdroju, skorzystania z zabiegów. Bożenka opowiadała między innymi o wspaniałych efektach kąpieli perełkowej. Wśród wspomnień, goście podzielili się wrażeniami z pobytu w regionie świętokrzyskim.

Program był formą promocji regionu i Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A., spotkania pokazały, z jak pozytywnym odbiorem spotkało się Sanatorium Miłości. Cieszymy się, że uczestnicy przyjęli zaproszenie Uzdrowiska i wzięli udział w organizowanych przez Spółkę spotkaniach.

Multimedia
Zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów video